Filmowy koniec wakacji? Mamy to! W ostatni tydzień sierpnia zapraszamy najmłodszych na Kino Letnie w Teatrze

👉  Poniedziałek 26 sierpnia | godz. 10:00
"Yakari i wielka podróż" - film dla dzieci od 4. roku życia

Mały Yakari z plemienia Siuksów wyrusza w nieznane, by podążać tropem dzikiego mustanga. Czy jego wspaniały dar – rozmawianie ze zwierzętami – pomoże mu w wielkiej podróży i powrocie do domu? „Yakari i wielka podróż”, laureat nagrody publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Kino Dzieci, to adaptacja popularnej od pokoleń serii komiksów. Emocjonująca, piękna i symboliczna opowieść o pogoni za przygodą oraz przekraczaniu granic.

👉 Wtorek 27 sierpnia | godz. 10:00
"Katak. Podwodna przygoda" - film dla dzieci od 5. roku życia

Katak bardzo chce dorosnąć, ale nadal wygląda młodziej od rówieśników. Do tego mało kto wierzy, że jest samodzielny. Aby udowodnić swoją wartość, wyruszy w niezwykłą oceaniczną podróż, która obróci jego życie do góry nogami. Nadszedł czas, aby podbić wielką północ! „Katak. Podwodna przygoda” to nie tylko przygodowa opowieść o zaufaniu i dorastaniu, ale także przypomnienie o unikalności naszych oceanów i emocjonująca podróż na skraj świata.

👉 Czwartek 29 sierpnia | godz. 10:00
"Dzika Banda" - film dla dzieci od 9. roku życia

Wszyscy za jednego! Czy piątka odważnych nastolatków zdoła się dogadać i stawić czoła groźnemu szefowi fabryki, która niszczy okoliczną przyrodę? Dzika banda to Cat, Fouad, Antoine i Sami, czworo 12-letnich uczniów. Powodowani dumą i prowokacją podejmują się szalonego wyzwania – podpalenia fabryki, która od lat zanieczyszcza ich rzekę. Niestety w nowo powstałej bandzie sprzeczki są częste, a próby dojścia do porozumienia spełzają na niczym. Dla znalezienia równowagi młodzi aktywiści zaprzyjaźniają się z Aimé, odrzuconym i samotnym podrostkiem. Pięciu wspólników, podekscytowanych ogromem swojej misji, nauczy się wspólnie żyć i walczyć w tej zabawnej i niepewnej przygodzie, która całkowicie ich przerośnie.

👉 Piątek 30 sierpnia | godz. 10:00
"Pati i klątwa Posejdona" - film dla dzieci od 6. roku życia

Wielka przygoda małych bohaterów! Nieustraszona mysz Pati i jej koci przyjaciel Sam wyruszają w pełną przygód podróż po starożytnej Grecji. Wraz ze swoimi przyjaciółmi przemierzą burzliwe morza i zmierzą się z mitologicznymi stworami, podejmując wyzwanie samego Posejdona. Film twórców hitu „Nel i tajemnica Kurokota” to zachwycająca i przezabawna przygodowa animacja dla całej rodziny!

Oprócz 4. Festiwal Teatrów Ulicznych im. Andreasa Gryphiusa, w wakacje zapraszamy także na KINO LETNIE W TEATRZE

Wstęp wolny!